Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Середа, 23 серпня 2023, 12:34

Депутати вимагають у Садового затвердити стратегію соцзахисту родин загиблих військових

Львівська міськрада

Сьогодні депутати звернулися до Андрія Садового з вимогою затвердити стратегію соціального захисту родин загиблих військових.

Сьогодні, 23 серпня, на сесії Львівської міської ради керівник фракції Європейська Солідарність Петро Адамик зачитав звернення до міського голови Львова Андрія Садового щодо розроблення та затвердження стратегії соціального захисту родин загиблих військових.

Йдеться також й про створення прозорих офісів комунікації з цієї категорією населення задля захисту їхніх конституційних прав, свобод та законних інтересів.

"Протистояння України проти збройної агресії Росії призводить, на жаль, до людських жертв. Щодня ми втрачаємо найкращих та найсміливіших українців та українок. Нас усіх разом тримає мужній дух, попри гіркоту втрат, але найскладніше саме родинам Героїв. Водночас, ми, як представники органу місцевого самоврядування, повинні взяти на себе обов’язок піклуватися такими родинами" – йдеться у зверненні.

Адамик наголосив, що, крім загальнодержавних програм, міська рада повинна передбачити низку додаткових соціальних пільг задля їхньої підтримки.

"У нашому місті працює розгалужена мережа закладів соціального захисту. Хоча соціальні права родин загиблих військових є схожими до інших соціально вразливих категорій населення. Проте, з огляду на те, що це родини львів’ян, які героїчно загинули під час захисту Батьківщини, саме ця категорія населення потребує особливої шани.

З огляду на це, прошу дати окремі протокольні доручення профільним заступникам міського голови щодо розроблення та затвердження стратегії соціального захисту родин загиблих військових, створення прозорих офісів комунікації з цієї категорією населення задля захисту їхніх конституційних прав, свобод та законних інтересів" – додав Адамик.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.