Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівавтодор

П'ятниця, 25 серпня 2023, 11:47

З бюджету Львова виділять майже три мільярди гривень для Львівавтодору

Львівавтодор

Депутати затвердили рішення про поповнення статутного капіталу ЛКП "Львівавтодор" на 2,9 мільярда гривень.

У середу, 23 серпня, на сесії Львівської міської ради депутати затвердили розмір статутного капіталу ЛКП "Львівавтодор", яке займається ремонтом вулиць у Львові, паркуванням, впровадженням електронного квитка.

"За" проголосували 35 депутатів.

Зокрема, для забезпечення ефективної роботи підприємства цьогоріч розмір його статутного капіталу визначили у 2 983 974 852,40 грн.

"Визначити розмір статутного капіталу Львівського комунального підприємства "Львівавтодор" у сумі 2 983 974 852 грн. 40 коп." – йдеться у документі.

У пояснювальній записці до проєкту ухвали вказано, що поповнення статутного капіталу цього підприємства з бюджету Львова зумовлене виконанням існуючих кредитних договорів з європейськими банками та капітальними видатками.

Додамо, наприкінці березня цього року "Львівавтодор" замовив 10 980 кілограмів фарби для дорожньої розмітки за 1,2 мільйона гривень.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.