Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

пальне

П'ятниця, 22 вересня 2023, 12:44

Козицький виділив ДСНС Львівщини картки на бензин та дизпаливо

пальне

Львівська ОВА надала ДСНС Львівщини картки на 7 000 літрів бензину та 10 000 літрів дизпалива.

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 840/0/5-23ВА від 13 вересня 2023 року.

Максим Козицький розпорядився виділили пальне Головному управлінню ДСНС України у Львівській області для здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій.

"Виділити з Львівського регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області 7 000 літрів автомобільного бензину марки А-92 та 10 000 літрів дизельного пального у картках на пальне (штрих-картах)" – йдеться у розпорядженні.

ДСНС Львівщини зобов'язали впродовж трьох робочих днів з моменту підписання цього розпорядження отримати в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА автомобільний бензин та дизельне пальне у картках на пальне у визначеній кількості.

Крім цього, звітні документи про оприбуткування пального та використання його за призначенням надзвичайники мають надати департаменту з питань цивільного захисту протягом вісімдесяти робочих днів з моменту отримання карток на пальне. 

Нагадаємо, наприкінці січня цього року ДСНС Львівщини отримала картки на 10 400 літрів бензину та 2 630 літрів дизпалива.

Додамо, з середини серпня цього року АЗС значно підняли ціни на бензин та дизпаливо. Зокрема, вартість бензину та дизелю подорожчали орієнтовно на 3 гривні за літр.

Загалом бензин та дизельне пальне в Україні почали дорожчати з липня, коли повернулися довоєнні податки на пальне.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.