Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

призовна кампанія

П'ятниця, 22 вересня 2023, 14:23

На Львівщині стартує приписка українців до призовних дільниць

призовна кампанія

Максим Козицький розпорядився провести приписку українців до призовних дільниць області у 2024 році.

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 810/0/5-23ВА від 7 вересня 2023 року.

Максим Козицький прийняв рішення про підготовку та проведення приписки громадян України до призовних дільниць області у 2024 році.

 "З метою взяття громадян на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення їх особистих якостей зобов'язую начальника Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки зобов’язати районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, відділи районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки провести в січні – березні 2024 року приписку громадян України 2007 року народження до призовних дільниць за місцем проживання" – йдеться у розпорядженні.

Також Козицький доручив затвердити план заходів щодо забезпечення підготовки та проведення приписки в області.

Нагадаємо, у травні цього року Верховна Рада прийняла законопроєкт, яким зменшила граничний вік призовників на військовому обліку з 27 до 25 років.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.