Новини

Во "Свобода"

«Свобода» знову «наїхала» на «!Фест»

«Свобода» знову «наїхала» на «!Фест»

www.zik.ua

«Свобода» знову «наїхала» на «!Фест»

Вівторок, 8 травня 2012, 10:30

ВО «Свобода» виступає проти самовільних незаконних дій мережі «!Фест» у Бернардинському подвір'ї. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

Після торішнього самовільного встановлення незрозумілої споруди у Бернардинському подвір'ї мережа «!Фест» знову розпочала тут незаконне будівництво. Про це вчора, 7 травня, заявив голова постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища свободівець Андріян Гутник.

Як зазначив депутат, незаконні дії мережі «!Фест» довели справу минулого року до судового розгляду. Суд зобов'язав горе-підприємців відшкодувати моральні збитки львів'янам – відновити фасад будинку на вул. Вірменській, 20, стіну міського муру на вул. Валовій, 20, а також реставрувати скульптуру крилатого лева на фасаді кам'яниці на площі Ринок, 14.

Свободівка Ірина Шалаковська, яка 7 травня брала участь у виїзному засідання комісії з відкриття та надання дозволів на встановлення літніх майданчиків, що відбулося у Бернардинському подвір'ї, повідомила, що «!Фест» вкотре розпочав самовільне та незаконне будівництво.

«Ці підприємці вже вдруге цинічно обманюють громаду міста. Минулого року суд затвердив ухвалу демонтувати цей так званий літній майданчик, що і було зроблено. Та «!Фест» розпочав будівництво знову. Сьогодні юрист цієї компанії пред'явив нам копію паспорта літнього майданчика, засвідчену начальником управління архітектури ЛМР паном Криворучком, який у відпустці і не має таких повноважень. Інше порушення – сфальшований протокол комісії з відкриття та надання дозволів на встановленню літніх майданчиків, в якому комісія, буцімто, погодила цьому закладу всесезонну діяльність на 5 років. Такого погодження не було, можу це підтвердити як член цієї комісії», – зазначила Ірина Шалаковська.

«Виконавчі органи склали протокол про самозахоплення земельної ділянки та ведення на ній незаконного будівництво. Також нас запевнили, що Галицька райадміністрація звернеться до суду з позовом про демонтаж вже зведеної споруди», – додала Ірина Шалаковська.

Нагадаємо, співвласниками мережі концептуальних авторських ресторанів «!Фест» є Дмитро Герасімов (комерційний директор), Юрко Назарук та Андрій Худо. Юрко Назарук, співвласник та директор з маркетингу мережі «!Фест» (ТзОВ «Криївка»). Співзасновник «Клубу достойних львів'ян», створив концепцію та реалізував проект клубу «Культ». Також працював над створенням «Львівської газети», був консультантом ТзОВ «Мистецьке об'єднання «Дзиґа».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.