Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

lvivoblrada.gov.ua

Середа, 27 вересня 2023, 11:03

На Львівщині обрали керівників двох шкіл та наукового ліцею

Львівська облрада

У обласній раді відбувся відкритий конкурс на керівників трьох комунальних закладів середньої освіти.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Вчора, 26 вересня, за підсумками трьох етапів конкурсного відбору, у Львівській облраді обрали переможців конкурсів на посади директорів трьох комунальних закладів загальної середньої освіти.

Зокрема, керівницею "Обласного наукового ліцею" обрали Ольгу Заяць, "Нагуєвицької спеціальної школи" – Ірину Страшівську, "Підгірцівської спеціальної школи" – Лесю Вовщук.

Кандидатки презентували на розгляд конкурсної комісії свої програми розвитку навчальних закладів, розповіли про першочергові плани та відповіли на запитання.

Наразі, за рішенням конкурсної комісії, управління майном спільної власності облради має укласти контракт терміном на 6 років з Ольгою Заяць, переможницею на посаду керівника обласного наукового ліцею та на 2 роки з Іриною Страшівською (Нагуєвицька спеціальна школа) та Лесею Вовщук (Підгірцівська спеціальна школа).

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.