Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

меморіальні таблиці

Фб ЄС Львів

Прес-реліз,   Вівторок, 24 жовтня 2023, 15:11

У Львові затвердили процедуру встановлення та вигляду меморіальних таблиць військовим

меморіальні таблиці

Ідею фракції Європейська Солідарність щодо встановлення пам'ятних таблиць Героям, які загинули під час російсько-української війни, втілюватимуть у Львові.

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив універсальний вигляд та порядок встановлення меморіальних таблиць військовослужбовцям, які загинули під час російсько-української війни.

"Таблиці встановлюватимуть на фасадах закладів освіти, де навчалися Герої, а також на житлових будинках, де вони мешкали" – розповідає голова фракції Європейська Солідарність Петро Адамик.

"Загалом уніфікували два варіанти меморіальних таблиць, які можуть виготовляти з різних матеріалів. Наразі розглядають метал та висічення лазером надписів і портрету, а також оргскло у більш прозорому виконанні. Обидва формати можна буде використовувати у різних ситуаціях.

Також виконком затвердив встановлення меморіальних таблиць нашим чотирьом захисникам на фасадах шкіл та на житловому будинку. Тарасу Березюку на фасаді СЗШ №1, Назарію Пікулицькому на фасаді СЗШ №1, Миколі Панченку на фасаді СЗШ №23 та Тарасу Дідуху на фасаді будинку №2в на вул. Науковій. Про подвиг кожного з наших Герої мають знати усі львів'яни та гості міста!" – додав Адамик.

Нагадаємо, що після двох депутатських запитів фракції Європейська Солідарність у Львівській міській раді міський голова утворив робочу групу щодо напрацювання Програми вшанування Героїв у російсько-українській війні.

До її роботи залучили широке коло експертів: митців, істориків, директорів музеїв, науковців, а також керівників департаментів та представники депутатських фракцій Львівської міськради.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.