Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львів

Четвер, 2 листопада 2023, 15:59

Статутний капітал Львівсвітла підняли до 290 мільйонів гривень

Львів

Депутати Львівської міськради збільшили статутний капітал ЛКП "Львівсвітло" до 290 мільйонів гривень.

Сьогодні, 2 листопада, на сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про збільшення розміру статутного капіталу ЛКП "Львівсвітло".

"За" проголосували 40 депутатів.

Зокрема, для забезпечення ефективної роботи та розвитку підприємства цьогоріч йому збільшили розмір його статутного капіталу на 6 млн грн: з 284 млн грн до 290 млн грн.

"Збільшити розмір статутного капіталу ЛКП "Львівсвітло" на 6 000 000 грн та встановити його у розмірі 290 437 807,61 грн" – йдеться у документі.

Зазначимо, наприкінці вересня цього року депутати встановили статутний капітал цього підприємства у 284 млн грн. Тоді йшлося, що розмір статутного капіталу ЛКП "Львівсвітло" визначено на основі відомостей з ЄДР юридичних та фізичних осіб, даних бухгалтерського обліку та на основі планового збільшення статутного капіталу підприємства.

Нагадаємо, у травні цього року депутати дозволили створити наглядову раду при ЛКП "Львівсвітло", яка б контролювала роботу комунального підприємства та забезпечувала прозорість прийняття рішень.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.