Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська ОВА

Четвер, 16 листопада 2023, 11:27

Львівська ОВА замовила іменні таблички для протокольних заходів

Львівська ОВА

Львівська ОВА замовила у львівської підприємниці за 21,5 тисячі гривень іменні таблички для забезпечення протокольних заходів.

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОВА прровів тендер у системі ProZorro на закупівлю іменних табличок для забезпечення протокольних заходів, які підрядник повинен доставити до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартував 14 листопада, участь у ньому взяла підприємниця Оксана Курило, яку й обрали переможницею торгів. Вартість закупівлі склала 21 500 грн.

Згідно з закупівлею, всього департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва замовив 100 штук продукції:

- іменні таблички великі (15,1 см х 10,7 см) – 50 штук;

- іменні таблички маленькі (10 х 6 см) – 50 штук.

За даними аналітичної системи YouControl, львів'янка Оксана Курило зареєстрована як фізична особа – підприємець з 2016 року, займається діяльністю рекламних агентств.

 

Додамо, нещодавно Львівська ОВА замовила за 299 тисяч гривень подарункові набори з кондитерськими виробами.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.