Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Петро Адамик

Фб Адамика

Прес-реліз,   Вівторок, 21 листопада 2023, 10:59

Найкращі студенти Львова отримали подяки

Петро Адамик

Студенти львівських вишів з нагоди Міжнародного дня студента отримали подяки від депутатського корпусу Львівської міськради.

Студенти Львівського національного університету ім. І. Франка, НУ "Львівська політехніка" та Українського католицького університету з нагоди Міжнародного дня студента отримали подяки від депутатського корпусу Львівської міської ради за високі досягнення в академічній та громадській діяльності.

"Ми разом з колегами з Львівської міської ради зустрілися з найкращими студентами нашого міста. З нагоди Міжнародного дня студента ми вручили їм подяки за високі досягнення у навчанні, науковій роботі, громадській діяльності та волонтерстві. Також натхненно поспілкувалися з ними про їхні плани, мрії, проблеми та очікування.

Я бажаю всім студентам нашого міста вірити в себе та свої сили. Ніколи не опускати руки. Ви є тією молодою енергією, яка має змінити світ, зробити кращими Львів та Україну. Відстоюйте свої ідеї та думки. Робіть добро, любіть один одного та живіть щирим й повноцінним життям" – привітав студентів голова фракції Європейська Солідарність Петро Адамик.

Нагадаємо, напередодні депутати Львівської міськради провели низку зустрічей зі студентами львівських вишів. Найкращих 38 студентських лідерів визначали за поданнями до навчальних закладів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.