Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

сесія Львівської міськради

П'ятниця, 1 грудня 2023, 12:27

У Львові в грудні відбудеться чергова сесія Львівської міськради

сесія Львівської міськради

14 грудня депутати міськради чотирнадцятий раз з часу введення воєнного стану зберуться на сесію.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрій Садового №435 від 6 жовтня 2023 року.

Андрій Садовий прийняв рішення про скликання чергової сесії Львівської міської ради 8-го скликання та формування її порядку денного, яка відбудеться 14 грудня.

"Скликати 23-у сесію Львівської міської ради 8-го скликання 14 грудня 2023 року о 10-й годині у сесійному залі міської ради. Сформувати порядок денний 23-ї сесії Львівської міської ради 8-го скликання" – йдеться у розпорядженні.

Серед питань, які розглядатимуть депутати, – внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2023 рік, затвердження галузевих програм Львівської МТГ.

Також у порядок денний сесії включене питання про надання в оренду нежитлових приміщень та нерухомого майна й про продаж земельних ділянок.

                            

Додамо, це буде п'ятнадцяте сесійне засідання Львівської міської ради з початку введення в Україні воєнного стану. Попереднє відбулося 2 листопада.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.