Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівводоканал

Вівторок, 5 грудня 2023, 12:28

У Львові на майже 40% збільшать розмір абонентської плати за воду

Львівводоканал

З січня Львівводоканал збільшує розмір плати за абонентське обслуговування з централізованого водопостачання та водовідведення.

Про це повідомила пресслужба ЛМКП "Львівводоканал".

"Львівводоканал" з 1 січня 2024 року збільшує розмір плати за абонентське обслуговування з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надаються споживачам за індивідуальними договорами. 

"Розмір плати за абонентське обслуговування затверджено наказом ЛМКП "Львівводоканал" від 01.12.2023 року № ОД – 1152. Зазначимо, що граничний розмір абонентської плати встановлює Кабінет Міністрів України, а саме Постанова КМУ від 21.08.2019 р. №808" – йдеться у повідомленні.

Зокрема, плата за централізоване водопостачання без вузла комерційного обліку зросте на 37,7%, з вузлом комерційного обліку – на 6,2%.

Плата за централізоване водовідведення зросте на 37,7%, а за абонентське обслуговування водоспоживання – на 37,7% без вузла комерційного обліку та на 16,5% з вузлом комерційного обліку.

У ЛМКП "Львівводоканал" наголосили, що зростання плати за абонентське обслуговування пов'язане зі зростанням вартості послуг. Перерахунок здійснено з врахуванням зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 2024 рік та коригування індексу цін виробників.

Зазначимо, у листопаді 2022 рокуу Львові змінили тарифи на тепло і гарячу воду, проте нові тарифи для споживачів на час дії воєнного стану не застосовуватимуть.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.