АМКУ оштрафував дві компанії за змову при реставрації Собору Святого Юра

субота, 16 вересня 2023 р. о 13:39
АМКУ оштрафував дві компанії за змову при реставрації Собору Святого Юра
УГКЦ
Собор Св.Юра

За порушення компанії сплатять штраф.

Антимонопольний комітет України виявив порушення конкуренції між двома підприємствами, які брали участь у тендері на реставрацію та пристосування будівель комплексу Архикатедрального Собору Святого Юра у Львові. За це вони були оштрафовані на 68 тисяч гривень кожен.

Про це поідомило Захiдне МТВ АМКУ.

ТОВ «Підприємство «Турист» та ТОВ «Будівельно монтажне підприємство Євробуд» узгоджували свої дії під час підготовки та участі у процедурі закупівлі, яку у 2021 році оголосило Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації. Сукупна очікувана вартість закупівлі – 2 192 146 грн.

АМКУ довело, що компанії використовували спільні IP-адреси, мали господарські взаємозв'язки та подавали пропозиції з однаковими характеристиками послуг. Таким чином, вони порушили Закон України «Про публічні закупівлі», який забороняє антиконкурентні узгоджені дії, що спотворюють результати торгів.

АМКУ також нагадав, що суб'єкти господарювання, яким застосували штраф за таке порушення, не можуть брати участі у процедурах закупівель протягом трьох років.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024