Біля Іскри можна буде паркуватись лише збоку торгового центру

вівторок, 21 травня 2024 р. о 16:00

На вул. Сихівській, 8-10 місця для паркування залишать лише на смузі збоку торгового центру.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

На вул. Сихівській, 8-10, що біля ТЦ "Іскра", де з обидвох боків вулиці паркуються авто, згідно з рішенням міської комісії з безпеки дорожнього руху, впорядкують паркування.

Зокрема, щоб розвантажити цю ділянку вулиці, тут місця для паркування організують на смузі зі сторони торгового центру, а залишати машини на протилежній частині вулиці заборонять.

Після погодження нової схеми організації дорожнього руху та встановлення відповідних дорожніх знаків, до дотримання правил паркування у цій локації планують залучати інспекторів з паркування.

"Там є багато точок притягань – магазини, ринок, відповідно є великий потік як пішоходів, так і автомобілів. Заборона паркування мала б там покращити роз'їзд машин, оскільки зараз вулиця запаркована з двох сторін, а для проїзду лишається тільки одна смуга. Розуміємо, що тільки дорожні знаки не вирішать там проблему з хаотичним паркуванням. Тому, погодимо нову схему організації руху, встановимо необхідні дорожні знаки та будемо тісно співпрацювати з інспекторами з паркування" – зазначили Сихівській районній адміністрації.

Додамо, з квітня у Львові запрацювали чотири нові майданчики для платного паркування авто на вул. Озаркевича, вул. Тершаковців, вул. Гладишевського та вул. Вільній.

Також у місті не дозволили приватним авто паркуватися на вул. Мечникова, 33 разом з туристичними автобусами

Мітки: паркування у Львові, Сихів, інфраструктура, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024