Частину госпіталю у Винниках передадуть медуніверситету для будівництва  реабілітаційного центру

четвер, 13 червня 2024 р. о 15:47
Частину госпіталю у Винниках передадуть медуніверситету для будівництва  реабілітаційного центру
city-adm.lviv.ua
госпіталь ім. Ю. Липи

У міськраді напрацювали проєкт ухвали, якою планують передати медуніверситету 2 га території госпіталю ім. Ю. Липи для будівництва реабілітаційного центру.

Про це йдеться у проєкті ухвали, що опублікована на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради 12 червня 2024 року.

На сайті Львівської міськради оприлюднили проєкт ухвали, якою пропонують дозволити КНП ЛОР "Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи" поділити земельну ділянку на вул. В. Івасюка, 31 та надати у постійне користування по ділянці госпіталю та Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького.

Згідно з документом, йдеться про ділянку, яка перебуває у комунальній власності, площею 10,3931 га, де знаходиться госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи. Ділянку планують розділити на дві частини:

- площею 8,3601 га, яка залишиться у користуванні госпіталю;

- площею 2,0330 га, яку передадуть ЛНМУ імені Данила Галицького для будівництва Національного реабілітаційного центру.

Зазначимо, ще у вересні 2023 року комісія з питань комунального майна Львівської облради підтримала ініціативу створення на території госпіталю ім. Ю. Липи Національного реабілітаційного центру.

Проєкт реалізовуватиметься в межах рамкової угоди між урядами України та Австрії про економічну співпрацю у розвитку проєктів. Замовником будівництва обрали ЛНМУ імені Данила Галицького, а реалізовувати угоду буде австрійська компанія Vamed.Вартість проєкту – 75 млн євро.

У разі прийняття цієї ухвали госпіталь та медуніверситет мають здійснити реєстрацію речового права на земельні ділянки.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024