Четверо львів'ян виробляли фальсифікований алкоголь

понеділок, 15 травня 2017 р. о 12:55

Вартість вилученого спирту, готової алкопродукції та обладанання сягає 1,2 мільйона гривень.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Четверо мешканців Львова віком від 26 до 31 років у різних куточках міста відкрили підпільні міні-цехи із виробництва фальсифікованої алкогольної продукції. Окремо для зберігання товарів вони винаймали приміщення як на території міста, так і в області.

Правоохоронці встановили місцезнаходження 4 міні-цехів та 4 так званих перевалочних баз. Загалом вони провели 17 обшуків.

Поліцейські вилучили 14 тонн спирту та спиртовмісної суміші, понад 3000 готового фальсифікату горілки, обладнання. Також вилучено понад 130 000 гривень. За попередніми даними, вартість вилученого сягає 1,2 мільйона гривень.

Бізнесмени реалізовували фальсифіковану алкогольну продукцію невеликими партіями на території Львівщини, а також в інших областях. Крім того, для маркування пляшок із горілкою вони використовували підроблені марки акцизного податку України.

Санкція статті 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Мітки: кримінал, фальсифікований алкоголь, фальсифікована горілка, підробка, алкогольні напої, Національна поліція у Львівській області

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024