Депутати Львівської міської ради зберуться на пленарне засідання 23 липня 

середа, 10 липня 2024 р. о 10:02

Про це йдеться у проєкті рішення, опублікованому на сайті Львівської міської ради.

23 липня відбудеться пленарне засідання 28-ї сесії Львівської міської ради. 

На розгляд депутатів виносяться блоки питання: про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2024 рік, про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2024 рік, про затвердження галузевих програм Львівської міської територіальної громади, про прийняття у власність Львівської міської територіальної громади об’єктів інженерного забезпечення, соціальної інфраструктури, про надання в оренду нежитлових приміщень та нерухомого майна,  про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні, про продаж земельних ділянок, про погодження місць розташування земельних ділянок та надання дозволів на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок, про зміну цільового та функціонального призначення земельних ділянок.

Також буде заслухана інформація про результати фінансового аудиту ЛМКП "Львівтеплоенерго" та  ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Це буде друге пленарне засідання сесій Львівської міської ради у липні. Крайнє пленарне засідання Львівської міської ради відбулось 4 липня.  

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024