Депутати Львівської облради визнали роботу Гримак незадовільною

четвер, 6 квітня 2023 р. о 15:36

Депутати визнали роботу голови Львівської облради Ірини Гримак незадовільною та ініціювали таємне голосування щодо звільнення її з посади.

Сьогодні, 6 квітня, під час сесії Львівської обласної ради депутати визнали звіт голови облради Ірини Гримак про її роботу незадовільним.

Це рішення підтримали 47 депутатів.

Зокрема, сьогодні на сесії депутати заслухали звіт Ірини Гримак про її діяльність за 2021 та 2022 роки й вирішили внести до порядку денного пропозицію щодо визнання її роботи незадовільною.

Цю пропозицію підтримали всі фракції облради, за винятком Європейської Солідарності та Української Галицької Партії.

Наразі депутати ініціювали таємне голосування за звільнення з посади Ірини Гримак зі збереженням депутатських повноважень.

Нагадаємо, 1 грудня 2020 року головою Львівської обласної ради депутати обрали Ірину Гримак від Європейської Солідарності. На місцевих виборах-2020 вона очолювала список кандидатів у депутати до Львівської обласної ради від Європейської Солідарності.

У 2015-2019 роках Гримак обіймала посаду заступниці голови Львівської ОДА. У жовтні 2018 року Ірина Гримак вирішила звільнитися, однак 28 січня 2019 року її поновили на цій посаді. З 2013 року вона очолювала Залізничну районну адміністрацію Львова.

У 2020 році Гримак задекларувала 208 тис. грн доходу та 245 тисяч гривень готівки.

Мітки: голова львівської облради, новини львова, депутати облради, сесія львівської облради, Ірина Гримак

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024