Депутати проведуть аудит витрат на ПКД об'єктів культури у Львівській МТГ

четвер, 29 липня 2021 р. о 13:54
Депутати проведуть аудит витрат на ПКД об'єктів культури у Львівській МТГ
Фб Адамика
Адамик Петро

Результати аудиту у Львівській міській раді будуть відомі 15 вересня. 

Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків сьогодні доручила профільному управлінню Львівської міської ради до 15 вересня надати інформацію щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) та її вартості для об'єктів культури у Львівській МТГ за 2015-2021 рр.

Про це повідомив член комісії, голова фракції Європейська солідарність у Львівській міськраді Петро Адамик.

Петро Адамик на засіданні пояснив, що цей документ потрібен, щоб припинити практику піару, безпідставних обіцянок та неефективного використання бюджетних коштів з боку керівників виконавчої влади. Адже цього року бюджет розвитку Львова вкрай обмежений.

"Маємо чітко виокремити об'єкти, де капітальний ремонт необхідно завершити вже цьогоріч. А отже потрібно повністю оплатити роботи щодо виготовлення та корегування ПКД, і скерувати фінансування лише на ці об'єкти", − вважає Петро Адамик.

Члени комісії ще у червні звернулись до управління культури міськради з дорученням надати звіт щодо витрат на ПДК об'єктів культури, однак чіткої відповіді не отримали. Натомість на засіданні комісії була озвучена інформація про те, що у Львові заплановано капітальні роботи на об'єктах культури на суму понад 323 мільйони гривень. Потреба у фінансуванні щодо всіх об'єктів культури наразі становить 233 мільйони гривень, хоча у бюджеті розвитку на 2021 рік запланували виділити на ці цілі лише 50 мільйонів гривень.

Петро Адамик вважає, що влада Львова мусить чесно сказати виборцям, що коштів на капітальний ремонт більшості запланованих об'єктів культури немає, а тому спільно з депутатами варто ухвалити рішення щодо їхньої подальшої долі.

Нагадаємо, згідно з результатами першого півріччя до бюджету розвитку Львівської МТГ надійшло 175,1 мільйона гривень, що становить 52,3% від запланованого на перше півріччя. Бюджет розвитку недоотримав 160 мільйонів гривень.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024