Догляд за обличчям: 3 основних етапи

пʼятниця, 20 жовтня 2023 р. о 12:30
Догляд за обличчям: 3 основних етапи
доглдя за обличчям

Щоб підтримувати здоровий та молодий вигляд шкіри, необхідно щоденно та правильно доглядати за обличчям. 

Така б’юті-рутина не лише уповільнює процеси старіння, але запобігає появі акне, чорних цяток та інших недоліків.

Завітайте на сайт www.yves-rocher.ua та підберіть продукти, що забезпечать вам якісний догляд за обличчям. Тут ви знайдете засоби для очищення шкіри, денні та нічні креми, сироватки, маски і скраби. Для виготовлення продукції Yves Rocher використовує екологічно чисті рослинні компоненти. Якщо у вас є якісь питання з вибору того чи іншого засобу, завжди можна скористатися допомогою досвідчених консультантів або пройти онлайн-діагностику шкіри обличчя на сайті.

Ретельне очищення

Вранці та ввечері треба обов’язково очищувати шкіру, адже дуже важливо ретельно видалити залишки макіяжу та бруд. Для цього можна використовувати такі засоби від Yves Rocher, як:

  • гель для вмивання;
  • лосьйон для очищення та звуження пор;
  • піну-кисень для вмивання;
  • міцелярну воду;
  • желе-демакіяж;
  • крем-демакіяж;
  • молочко-демакіяж.

Засіб для очищення варто вибирати в залежності від типу шкіри. Макіяж потрібно знімати лише ввечері. Зранку можна просто очистити обличчя від залишків нічного крему та можливого пилу, щоб підготувати його до нанесення наступних продуктів.

Тонізація

Після ретельного очищення порушується рН шкіри і треба якнайшвидше нанести тонік, щоб відновити його до належного рівня. З кожною хвилиною затримки збільшується ступінь висихання шкіри та вироблення шкірного сала, а це призводить до появи нових дефектів. Особливо важливим цей етап є саме для жирного типу шкіри.

Нанесення крему для обличчя

Після очищення та тонізування обличчя готове сприймати поживні речовини, що містяться у кремах.

Вранці необхідно використовувати ніжні зволожувальні креми, на них можна наносити макіяж. Часто у складі містяться УФ-фільтри, що захищають від шкідливого впливу сонця та уповільнюють процеси старіння.

Для вечора варто використовувати креми з багатшим складом, що сприяють відновленню та регенерації шкіри. Краще надати перевагу професійній косметиці, що містить достатню кількість вітамінів і поживних речовин. Якщо йдеться про ділянку навколо очей, варто використовувати продукти з гіалуроновою кислотою та вітаміном С.

Правильний догляд за обличчям забезпечить неперевершений вигляд вашої шкіри.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024