article

Дуче Путін! Світ втомився: до вас вже їдуть хлопчики!

понеділок, 27 травня 2024 р. о 18:35

Лист українського солдата російському диктаторові.

Знаєте, що найважче для мене було під час підготовки цього матеріалу? Я не знав, як звертатися до Володимира Путіна! Пане Путін? Та який вже він, якщо серйозно, пан? Вельмишановний Володимире Путін? Так точно поб'ють, бо з якого це дива вас хтось в Україні мав би нині хоч якось чи чимось шанувати?! Добродію? Також ні, адже добродій – це той, хто чинить добрі дії, а це точно не про президента РФ.

Товариш Путін? Та якому дідьку вже нині Путін лишився товаришем? Гей, ти? Якось недипломатично, та й про першу частину цього звертання точних даних наразі нема. Не вождь попри дружбу з африканськими вождями, не імператор, хоча і є потуги створити імперію, не цар попри царські палаци. І я знайшов компромісний варіант. Я звертатимусь до В. Путіна – дуче, адже саме так звертались до Беніто Муссоліні, голови Національної фашистської партії. Гарно?

Отже, дуче Путін! Сьогодні і наші кладовища, і кладовища Росії переповнені полеглими на цій російсько-українській війні. З однією суттєвою різницею: на наших цвинтарях покояться ті, хто загинув захищаючи свою землю від агресора та окупанта, а на кладовищах РФ – закопані загарбники, агресори та окупанти, які загинули, коли намагались захопити чужу землю.

Ви, рашистський дуче, розповідаєте громадянам своєї держави, що "они погибли защищая Россию от врага" навіть самі не усвідомлюючи абсурдності цих слів! Як можна загинути під час вторгнення на територію чужої країни, обґрунтовуючи цю агресію захистом власної країни? Нормальна людина зрозуміти не здатна. Однак які норми під час агресивної та розв'язаної без жодних підстав війни, правда? Та й хто визначив поняття норми та совісті для загарбника? Парадоксально, але якби не ця війна, то багато громадян Російської Федерації змогли б прожити своє життя пристойними та порядними людьми.

Вдумайтесь у власні вислови: "Один народ, одна страна, один вождь!", "Мы добиваемся не правды, а эффекта!", "Сегодня даже самые радикальные меры нельзя назвать радикальными и самая тотальная война недостаточно тотальна", "Дайте мне средства массовой информации и я из любого народа сделаю стадо свиней!", "Надо так стукнуть, чтобы клочья полетели!" Ах, це не ви, а міністр нацистськоі пропаганди Пауль Йозеф Гебельс? А правда – неймовірно подібно?! Особливо про засоби масової інформації та один народ – одна країна?

За логікою, якщо мешканців Росії та її керівництво не влаштовував блок НАТО, то потрібно було воювати саме з цим блоком, а не нападати на державу, яка в цьому блоці не перебуває, і яку навіть туди не запросили! Дико, неймовірно абсурдно, нічим не обґрунтовано, однак ви, дуче Владіміре, й самі це прекрасно розумієте. І завжди розуміли. Бліцкриг повністю провалився, але сили духу визнати це у лідерів рашизму забракло! Бо як може щось не вдатись "стране – победителю"? Адже до того світ проковтнув все: Алєппо, Абхазію, Осетію, Придністров'я, Крим, Донбас, малайзійський Боїнг. Цього разу ідеологія імперського шовінізму, яку ви взяли на озброєння поряд з ФАБами, Калібрами та Іскандерами, якими Росія засипає Україну, на щастя, для України та всього світу не спрацювала.

Мешканці планети Земля на власні очі побачили та почули відповідь на питання "Хотят ли русские войны?" Зруйновані під фундамент українські міста, сотні тисяч вбитих і покалічених мешканців України, мільйони біженців, понад 500 вбитих дітей, заплакані сироти, згорьовані матері та дружини. Ось вона справжня ціна невтілених амбіцій відірваного від реалій політика, який зробив неправильний та фатальний крок. Для себе та своєї країни, до речі, теж. Думаю, що ви прекрасно усвідомлюєте чого саме щосекунди зичать вам, дуче, мешканці понівеченої російськими бомбами та ракетами України?! Я та мої побратими по зброї також. Смерті. Жахливої. Та бажано у страшних муках.

Впевнений, що це вас аніскільки не дивує, хоча ви й ніжитеся у теплій інформаційній ванні. До речі, полчища темних і деградованих завойовників, які знищують все світле, з Росії вже навіть за кордоном іменують Армія орків! І для мене стало приємною несподіванкою, що члени ЛГБТ-спільноти називають Раша-воїнів "підарами". Ви, мешканці країни рашистів, самі зруйнували міф про "страна – победитель нацизма" та "можем повторить"! Адже саме Російська Федерація сьогодні повністю відродила нацизм з "русским лицом", стала агресором, окупантом, грабіжником, ґвалтівником і вбивцею!

Це ви вивозите з України наших дітей, приєднуєте до себе чужі землі, знищуєте українську літературу, тримаєте в концтаборах громадян України та політично неблагонадійних громадян РФ, реабілітовуєте й вшановуєте меморіальними дошками зеків-садистів, які вбивали навіть власних матерів, а тепер стріляють в матерів українських. Вам плювати, що "баби" вже "не нарожают", оскільки не буде від кого. І що цих "баб" згодом ґвалтуватимуть та вбиватимуть саме зеки, яких масово випустили з в'язниць. І що коли щось народиться, то ще має довго рости, щоб на нього ж і працювати. І що приблизно половина з цього за цей час зіп'ється від безнадії.

А третій рік війни показав, що нічого "повторить" Росія вже давно не здатна: корупція та бутафорія давно з'їли колишню міць імперії, бо опинившись поза будь-якою критикою російська влада здатна тільки красти та імітувати колишню велич. Впевнений. Якби рашистській армії довелось справді зустрітись у двобої з армією НАТО, то ви, дуче, особисто давно б перестукувались в камерах з імперіалістом Ігорем Гіркіним, або перенесли залишки своєї столиці на Валдай.

Звиродніла від ненависті до вигаданих ворогів Росія нині поважає лише тих, хто виявляє надзвірячу жорстокість, а тому вона ніколи не зможе стати демократичною, а всі ліберальні цінності Європи та Заходу – для неї просто дурниці, що роблять цивілізований світ слабшим. Вбивство на замовлення Пригожина, ув'язнення Гіркіна-Стрєлкова, зняття зі своїх посад військових злочинців Шойгу та Патрушева – є яскравою ознакою того, що у самій Росії почались незворотні процеси винищення та ліквідації тих, хто забагато знає й викликає в російського імператора страх перед подільниками та жах відповідальності за скоєне.

Ми всі колись помремо. Такі реалії. Жодні уколи ботоксу чи стовбурових клітин не спроможні ці процеси зупинити. Проте є речі, що здатні їх пришвидшити: підкуплений особистий лікар, влучний постріл снайпера, вдалий приліт ракети, невдала зустріч вертольота зі скелею чи без наказу використаний "Новичок". І некролог стане єдиною згадкою про те, що ця істота колись топтала ряст чи літала разом зі стерхами.

Однак чоловік, який до нестями любив свого лабрадора Коні, закоханий в алабая Вірного та вівчура Баффі, ніжно ставиться до японського акіти Юме й навіть до кози Сказки, але зневажає життя сотень тисяч і навіть мільйонів ні в чому невинних людей, називає звірства в Бучі та Ірпені "виставою" – просто не заслуговує називатися людиною. Навіть не має права жити серед людей! Сьогодні вже розвіялись всі антиукраїнські наративи, які ширила російська пропаганда на початку та впродовж війни.

Перелічити?

1. Постійний аргумент: і Порошенко, і Зеленський є незаконними президентами, оскільки вони прийшли до влади після "заколоту" у 2014. Тоді і Єльцин, і Путін також є незаконними президентами, адже вони прийшли до влади після "заколоту" у 1991 році. Логічно?

2. "В Україні переслідують російськомовне населення". Кожен четвертий з тих, хто пішов захищати Україну – росіянин або російськомовний. Якби твердження російських пропагандистів були правдою, то ці люди ніколи б добровільно не прийшли у військкомати боронити цю державу!

3. "В Україні процвітає нацизм і фашизм". Громадяни України на демократичних виборах обрали президентом своєї держави єврея! В уряді нашої держави є і євреї, і татари, і росіяни, і українці. Тому навіть розмови про "нацизм" українців є недолугими і такими, що навіть не потребують обговорення.

4. "Армія РФ хотіла провести демілітаризацію України". Який результат? За два роки війни українська армія стала найпотужнішою в Європі, у нас з'явились Хаймарси, Атакамси, на підході Ф-16. І?

5. "Так звана "денацифікація", яку начебто хотіла провести РФ", перетворилась у звичайне винищення українського населення. Це стоїть на межі з геноцидом та обов'язково отримає ще належну оцінку світової спільноти. Ордер на арешт В. Путіна, виданий Гаагою, яскраве цьому підтвердження.

6. Фейк, який запустили у пропагандистських каналах про те, що 30-мільйонна маленька безядерна Україна хотіла напасти на величезну 140 мільйонну ядерну державу Росію, також не потребує коментарів. Орвел з своїм "1984" тихенько курить в куточку, а Гебельс на тому світі з заздрістю розпитує, хто такий Соловйов.

Ви, дуче Путін (у нас вас, щоправда, не тільки футбольні фанати називають геть інакше) усвідомлено та цілеспрямовано перетворили свою державу в тоталітарне, диктаторське, ідеологічно насичене шовінізмом збіговисько людей, чий світогляд сформований брехнею та неймовірним страхом.

7. Про "керованих і вирощених в українських біолабораторіях комарів і качок" навіть не буду згадувати. Над цією вигадкою сміються навіть численні російські скабєєви, які його запустили.

І що ж в нас залишилось з потужних кремлівських аргументів? А нічого. Просто нічого. Одні дешеві понти для внутрішнього споживача. Невже вам, людині, котра двічі обламувалась в Україні (Майдан – 2004 і Майдан – 2014), дотепер не зрозуміло, що третя прірва не за горами? І вона здатна поглинути недобудовану імперію рашистів назавжди. Росії вдалось наситити своєю агентурою та впливами український бізнес і політикум, поставити своїх людей на чолі наших спецслужб та армії. Навіть змогли пропхати на найвищу посаду в Україні двічі судженого злодійкуватого зека, захопити Крим, залити кров'ю Донбас, але от відкрите вторгнення в Україну – це вже був відкритий перебір та блюзнірство.

Я не голосував за президента Зеленського та вважаю його обрання стратегічною помилкою українців, в яких просто не спрацював інстинкт самозбереження. Попри все це наш президент, а зі своїми помилками ми якось розберемось самі. Його ж найбільша помилка, на мою думку, це намагання догодити одвічному ворогу України – Росії та задобрити особисто вас. Всі ці Омани, Стамбули та пошуки методів умиротворення агресора – це лише наївні дитячі спроби нагодувати крокодила в надії, що він з'їсть тебе пізніше.

Скориставшись його недосвідченістю та використавши впливи агентури – Володимир Володимирович обдурив Володимира Олександровича. І самого себе. Бо цієї кривавої бійні вам, дуче, Росії та росіянам ніколи не пробачать матері та батьки загиблих й покалічених, їх побратими, а діти українців-героїв, розповідатимуть своїм дітям та онукам не про дружбу з Росією, а про віроломного й підлого ворога на півночі, який заслуговує тільки на смерть, прокляття та зневагу.

Прекрасно розумію, що вас, Рашадуче, особисто дезінформували про внутрішню ситуацію в Україні ваші численні щедро фінансовані розвідспільноти до яких долучились тисячі українських медведчуків, які пиляли мільярди російських доларів, запевняючи, що підготували потужну "п'яту колону". Проте, перепрошую, це ваші проблеми та ваша особиста помилка президента. Людина, яка не виправляє зробленої помилки, робить ще одну помилку. Останню.

Цю війну Росія програла. Це навіть не дискутується. Вже 150 тисяч вбитих російських солдатів і офіцерів, і 300 тисяч поранених й покалічених військовослужбовців РФ – це надто висока ціна за чотири районних українських містечка та місто Маріуполь! Це десять Афганістанів! Це зрозуміли навіть зазомбовані раби з країни, де ніхто не знає для чого він йде вбивати невинних. Французи (чий лідер Макрон пропонує надіслати для допомоги Україні війська) кажуть, що "Зрада – це справа часу"!

І ви, дуче, як колишній спецслужбіст, розумієте про що я. Світ більше не дозволить змінювати контури держав якомусь політичному токсичному неандертальцю та його пахолкам. Таке 80 років тому вже намагався робити той, хто завершив свою спробу в берлінському бункері разом зі своєю молодою дружиною з кулею в голові. А іншого дуче, який хотів перевернути під себе світ, щоб допомогти йому здійснити мрію, разом з дружиною в Італії повісили вниз головою!

На російських болотах й в геополітиці не люблять невдах. Попри наявність в них молодої дружини. Як колишній пітерський хуліган, ви, дуче, повинні розуміти, що вчасно завершити невдалу бійку та почати втікати дворами – це також велике мистецтво.Як кажуть китайці (це ті, завдяки кому Росія сьогодні виживає): "Навіть найдовший шлях починається з першого кроку!"

До речі, мене, колишнього бійця 62 батальйону 103 бригади ТРО, а тепер стрільця ППО, у цивільному життя журналіста та редактора львівської газети "Ратуша", ніхто ні на що не уповноважував, і я не представляю жодну державну, громадську чи політичну структуру. Це лише моя думка та моя позиція. Думка солдата в якого є своя, окопна правда. Як показала ця війна, життя надто коротке, щоб відкладати щось (власну думку та позицію теж) на потім. Саме тому я і не апелюватиму тут до порушених Росією законодавчих актів про визнання Росією кордонів України, та до такого незвичного для окупантів поняття як "совість".

Фюрере російських шовіністів! Війну Росія повинна негайно припинити, щоб перестати існувати взагалі! Подальше продовження кривавої війни без швидкого знищення України (а "Киев за три дня!" у вас не виходить та не вийде) послаблює можливості Росії залишитись цілісною на її історичній території. Це ставить під сумнів саме "виправлення великої геополітичної помилки 1991 року", як заявляв громадянин РФ В. Путін. Особисто мене це втішає. А от вас, гадаю, що ні.

Розтягування війни в часі – це обов'язкові провали в бюджеті Росії, повний колапс економіки, яка й сьогодні, попри переведення її на військові рейки, вже тріщить. Подальші знищення дронами російських НПЗ, які в умовах економічних санкцій відновити буде вкрай складно, двірцеві заколоти, протистояння різних веж Кремля, спроби фізичної ліквідації В. В. Путіна та його двійників.

Постійні військові й дипломатичні перебіжчики та зрадники, незадоволення особового складу та генералів, мітинги родичів загиблих російських військових. Голодні бунти, якщо Китай змінить свою позицію, зубожіння та внутрішні сепаратистські відцентрові рухи на Кавказі, в Татарстані, Якутії та Бурятії, розпад Росії, довічна ганьба, гаазький Нюрнберг і знову ж таки – спроба знищення того, хто найбільше знає. Усі ці наслідки є святом для душі кожного українського патріота, але якби не один нюанс – ці паростки руйнації держави-шовініста щодня поливаються потоками крові саме українців!

Розглянемо інший варіант.Особисто мені він буде вкрай неприємний, але саме він, очевидно, і буде дієвим та втіленим. Країна-агресор Росія без жодних умов і перемовин виводить всі свої війська на кордони 24 лютого 2022 року, оголошує, що мету фейкової СВО (демілітаризація ЗСУ) досягнуто, а квазіутворення – ДНР-ЛНР – тепер під збройним захистом РФ. Наслідки? Нічого несподіваного: Путін В.В., попри сподівання, не збереже своє політичне обличчя, але відродиться в політиці, і, прости Господи за ці слова, в очах багатьох міжнародних угодовців-орбаністів постане, як це не дико звучить, миротворцем!

Як казав Нікулін у Діамантовій руці "А может меня даже и наградят!" Ба, більше – вчорашній диктатор, убивця та порушник спокою світової спільноти стане героєм в очах шокованої зміною вектора західної публіки! Переконаний: колективний Захід забуде про Гаагу та вчинені Росією злочини на території України, погрози ядерною зброєю. Відновиться торгівля сибірським газом за цінами більшими, ніж для Китаю, і російський правитель отримує шанс, на мій та мільйонів громадян України глибокий жаль, вмерти своєю смертю, а не від отрути, пострілу чи опромінення. Питання репарацій у такому випадку відпаде, а відбудову зруйнованої РФ економіки та інфраструктури України колективний Захід і Китай, найімовірніше, тимчасово візьмуть на себе.

До Росії світова спільнота буде ставитись як до мешканця лепрозорію. З одного боку всі розумітимуть, що істота невиліковно хвороба. Вона вмирає, прилюдно втрачаючи частини свого організму. Проте з іншого боку її шалено боятимуться саме через наявність зарази, попри запевнення, що лепра не передається при контакті.

Першим кроком зміни вектора, дуче рашистських нацистів, має бути негайне припинення ракетних та інших обстрілів міст та населених пунктів України. Другим кроком можна буде вважати добровільну передачу Україні 1-2 тисяч українських військовополонених. Не обмін, а саме добровільне повернення українських бранців, яких нині РФ від безвиході використовує як важеля шантажу української влади через рідних цих військовополонених.

Готовий взяти безпосередню участь у цьому процесі, добровільно відмовляючись від будь-яких гарантій безпеки щодо моєї особи. За посередників можна використовувати представників католицької та православної Церкви чи турецьку сторону, яка вже має відпрацьовані в цій царині механізми. Іншого шляху розв'язання цих питань зараз просто не існує. Ще якийсь мінімальний час, дуче Владіміре, вам можуть дати на озвучення нині вже нікому не страшних ультиматумів і ядерних погроз, а потім за справу візьмуться спеціалісти з вбивчими аргументами, яких не даремно вважають кращими у світі фахівцями.

Як казала Голда Меїр після теракту проти спортсменів-євреїв керівникові Моссаду: "Пора посилати хлопчиків!" Ця спецоперація, до речі, називалась "Гнів Божий". Саме озвучений мною варіант й пропонують сьогодні Росії (з численними нюансами, уточненнями та відгалуженнями) на відкритих перемовинах і закритих зустрічах розвідок різних країн. І як казав наївному Шуріку дядечко "комсомолки і активістки" у Кавказькій полонянці "Вы конечно можете отказаться. Но тогда они вас зарежут". Однак це вже ми говоримо про ще одну можливу версію розвитку подій.

Микола Савельєв, ЗСУ, позивний "Волоцюга"

Фото: Фб М. Савельєва

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024