Фаріон повернулась у Політехніку, щоб тролити матюкливих дикунів

вівторок, 11 червня 2024 р. о 10:09

Ректор "Львівської політехніки" видав наказ про поновлення Ірини Фаріон на посаді професорки кафедри української мови.

Про це повідомила Ірина Фаріон на своїй сторінці у Фейсбуці.

Львівська мовознавиця Ірина Фаріон оприлюднила наказ ректора НУ "Львівської політехніки" Юрія Бобала від 7 червня цього року про поновлення її на посаді професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук НУ "Львівська політехніка".

Згідно з документом, на підставі постанови Львівського апеляційного суду Фаріон поновили на посаді з 24 листопада 2023 року й бухгалтерію вишу зобов'язали виплатити їй 123 927 грн за період вимушеного прогулу.

Нагадаємо, 29 травня цього року Львівський апеляційний суд задовольнив позов львівської мовознавиці Ірини Фаріон та поновив її на посаді професорки НУ "Львівська політехніка". 

Її у листопаді 2023 року звільнили з посади викладачки НУ "Львівська політехніка" після студентського мітингу, який організувала ліва організація "Пряма Дія", звинувативши її у ксенофобських поглядах через висловлювання про російськомовних військових.

А вже 20 листопада 2023 року на підтримку Фаріон виступили студенти та викладачі НУ "Львівська політехніка", вимагаючи у влади перестати її цькувати та поновити на посаді, а у лютому цього року депутати Львівської обласної ради підтримали звернення до ВРУ та КМУ з вимогою припинити переслідування та цькування Ірини Фаріон.

Крім цього, правоохоронці відкрили справу проти ректора "Львівської політехніки" Юрія Бобала через незаконне звільнення Ірини Фаріон.

Мітки: Ірина Фаріон, Львівська політехніка, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024