Гаврилюк у лютому отримала майже 20 тисяч відпускних

понеділок, 10 березня 2025 р. о 12:18
Гаврилюк у лютому отримала майже 20 тисяч відпускних
loda.gov.ua
Ірина Гаврилюк

Директорці департаменту з питань культури Львівської ОВА Ірині Гаврилюк у лютому нарахували 49 тисяч гривень зарплати.

Про це повідомила Львівська ОВА у відповідь на офіційний запит Варіантів.

У лютому цього року директорці департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірині Гаврилюк нарахували 49 126,59 грн заробітної плати.

Зокрема, у суму зарплати увійшли такі виплати:

- посадовий оклад – 19 381,50 грн;

- надбавка за вислугу років – 5 814,45 грн;

- премія – 5 814,45 грн;

- надбавка за ранг – 525 грн;

- відпускні – 17 591,19 грн.

З цих коштів чиновниця сплатила 11 299,12 грн податків та відрахувань й отримала 37 827,47 грн чистого доходу.

Зазначимо, Ірина Гаврилюк очолила департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА з квітня 2020 року. До цього, з 2017 року, вона була заступницею директора цього департаменту та начальницею управління культури.

З 2007 року працює у Львівській ОВА, а до цього була музичною керівницею Навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами зору "Левеня", регенткою хору Львівської духовної семінарії та вчителькою музики й співів у СШ № 99 Львова.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024