Гірник і Холод отримали третій ранг посадової особи для щомісячних доплат

середа, 30 листопада 2022 р. о 12:50
Гірник і Холод отримали третій ранг посадової особи для щомісячних доплат
Юрій Холод

Депутати облради присвоїли ранги заступникам голови Львівської облради Євгену Гірнику та Юрію Холоду.

Вчора, 29 листопада, на сесії Львівської обласної ради депутати присвоїли ранги першому заступникові голови облради Євгену Гірнику та заступникові голови облради Юрію Холоду.

"За" проголосували 46 депутатів.

Згідно з рішенням першому заступникові голови обласної ради Євгену Гірнику присвоїли третій ранг посадової особи місцевого самоврядування, що належить до другої категорії класифікації посад, з 15 грудня 2022 року.

Натомість третій ранг посадової особи заступник голови обласної ради Юрій Холод отримає з 5 січня 2023 року.

Зазначимо, ранги посадової особи впливають на розмір заробітної плати, які отримують посадовці. Чим вищий ранг у чиновника, тим більший розмір доплати за ранг він отримує.

Нагадаємо, на місцевих виборах-2020 року Юрій Холод пройшов до Львівської обласної ради від партії Слуга народу, його обрали заступником голови Львівської облради. До цього він працював у Львівській ОДА. Холода уряд призначив заступником голови Львівської ОДА 13 вересня 2019 року за поданням вже ексголови Львівської ОДА Маркіяна Мальського.

На першій сесії, яка відбулася 1 грудня 2020 року, депутати обрали депутата від ВО Батьківщина Євгена Гірника першим заступником голови Львівської облради. До цього Гірник працював викладачем та комерційним директором в Інституті обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та був фізичною особою-підприємцем.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024