Горбенко більше не очолює львівську 125 бригаду тероборони ЗСУ

вівторок, 18 червня 2024 р. о 11:00
Горбенко більше не очолює львівську 125 бригаду тероборони ЗСУ
Фб 125 бригади
Артур Горбенко

Артура Горбенка звільнили з посади командира 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

Про це йдеться у повідомленні 125 окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

З вчора, 17 червня, Артур Горбенко більше не очолює львівську 125-ї окрему бригаду територіальної оборони ЗСУ. Він був командиром цієї бригади понад 2 роки.

"Сьогодні завершується більш ніж дворічна наша з Вами спільна служба в 125-й окремій бригаді територіальної оборони. Висловлюю Вам свою глибоку вдячність за службу, довіру і підтримку" – заявив Артур Горбенко. 

Зазначимо, наприкінці травня цього року суд відкрив справу проти командування львівської 125 бригади ЗСУ через залишення позицій, втрату техніки та особового складу на Харківщині.

Згідно з реєстром, у кримінальному правопорушенні вважають причетними 28 осіб, серед яких командир бригади, його заступники та посадовці.

Додамо, 125 бригада виконувала бойові завдання по обороні від агресора на території Донецької, Харківської та Сумської областей.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024