Горілчаний завод "Гетьман" став лідером поміж платників податків на Львівщині

понеділок, 13 березня 2017 р. о 16:32
Горілчаний завод "Гетьман" став лідером поміж платників податків на Львівщині
Львівський горілчаний завод "Гетьман"

Із початку року підприємство сплатило до держбюджету 158 млн грн податку.

Про це повідомили Варіантам у відділі зв'язків із громадськістю ТзОВ "НВП Гетьман".

З початку 2017 року ТзОВ "Гетьман" стало найбільшим платником податків на Львівщині, обійшовши ТЗОВ "Радехівський цукор" та ПАТ "ДТЕК Західенерго". За два місяці до держбюджету України від горілчаного підприємства надійшло 158 млн грн.

Протягом 2016 року ТзОВ "Гетьман" сплатило податків на загальну суму у понад 554,6 млн грн.

Також "Гетьман" став лідером в Україні за отриманим чистим доходом від реалізації горілчаної продукції, підприємство отримало золото Національного бізнес-рейтингу в Україні серед великих та середніх підприємств за показником фінансово-господарської діяльності "Чистий дохід від реалізації" за основним видом діяльності КВЕД 11.01 – Дистиляція, ректифікація та змішування спиртних напоїв. За 2016 рік підприємство заробило більше 969,4 млн грн.

Лише протягом лютого на львівському підприємстві випустили 7 млн пляшок алкопродукції, сплативши при цьому майже 113 млн грн акцизного податку.

Зазначимо, ТзОВ "НВП Гетьман" виготовляє горілчану продукцію у Львові з 2001 року.

Підприємство базується на території відомої у Львові фабрики Бачевського і виготовляє продукцію, в тому числі й елітні види алкогольних напоїв преміум класу: "Гетьман", "Держава" та "Київ".

В основі виробництва горілок торгової марки "Гетьман" – найкращі технології виробництва, багатоступенева система водоочистки та одна з найефективніших систем очистки горілки "гірський кришталь".

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024