Громади Львівщини виділили на підтримку ЗСУ понад три мільярди гривень

пʼятниця, 21 листопада 2025 р. о 14:51
Громади Львівщини виділили на підтримку ЗСУ понад три мільярди гривень
Львівщина

Найвищу частку оборонних витрат з початку року зафіксували у Сокільницькій громаді.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

Станом на початок листопада, за десять місяців цього року, громади області спрямували на потреби ЗСУ понад 3,2 мільярда гривень із місцевих бюджетів.

Найвищу частку оборонних витрат серед загальних видатків зафіксували у Сокільницькій громаді – 31,9%, Підберізцівській – 31,7%, Мурованській – 23,4%, Розвадівській – 23,2% та Великомостівській – 21,9%.

Натомість Львівська громада опинилася в цьому переліку на 37 місці. Станом на 1 листопада вона спрямувала на оборону понад 980 млн грн, що становить 8,3% до загальних видатків бюджету громади.

З обласного бюджету на оборонні потреби скерували 18,2% – це понад 893 млн грн.

Водночас частка оборонних видатків залишається низькою у таких громадах: Добросинсько-Мегерівська – 1,8%, Самбірська – 1,4%, Підкамінська – 1,2%, Турківська – 1,8%, Хирівська – 2,5%.

Загалом 19 громад області витратили на оборону менше ніж 5% свого бюджету.

Нагадаємо, у березні цього року Козицький закликав громади Львівщини спрямувати на оборону 500 мільйонів гривень, а за рік ця цифра має становити не менше 5 мільярдів гривень.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024