Казначейство боргує Львову все більше: тепер майже 60 млн грн

вівторок, 18 березня 2014 р. о 13:16
Казначейство боргує Львову все більше: тепер майже 60 млн грн
commons.wikimedia.org
казначейство

Заборгованість казначейства місту продовжує зростати, і станом на вчорашній день, 17 березня, казначейство заблокувало за рахунками міської ради 59 млн 410 тис грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Таким чином, територіальні органи Державної казначейської служби не виконують платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів Львівської міської ради на загальну суму, яка складає близько 59,5 млн грн.

Майже усю суму непроплати заблоковано за незахищеними статтями – 58,9 млн. грн. Частка ж за захищеними статтями є порівняно незначною — близько 500 тис. грн.

Зокрема, найбільшу суму коштів — 41,7 млн грн — казначейство не пропускає на бюджет розвитку міста. Також 1,8 млн. грн. блокують управлінню охорони здоров’я, 1,7 млн. грн. – управлінню освіти і 6,1 млн. – на житлово-комунальне господарство, з яких 3,7 млн. грн. – на поточний ремонт доріг та озеленення.

Також більше 1,8 млн. грн. не проплачено на апарат управління.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024