Колишнього посадовця лісгоспу на Львівщині судитимуть за 40 тисяч гривень хабаря

пʼятниця, 22 серпня 2025 р. о 13:56
Колишнього посадовця лісгоспу на Львівщині судитимуть за 40 тисяч гривень хабаря
lviv.gp.gov.ua
хабар

Лісничий вимагав додаткову оплату від покупця деревини.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього лісничого одного з лісництв ДП "Ліси України" на Бродівщині, який у травні цього року організував схему отримання хабарів від покупця деревини.

"Місцевий мешканець придбав деревину, яку оплатив офіційно на рахунок лісництва. Коли ж приїхав забрати товар та обговорити майбутню співпрацю, лісник почав вимагати додаткову оплату. Так, обвинувачений наполягав на тому, що за кожен кубометр офіційно купленої деревини покупець мав доплачувати ще 900 грн. Натомість лісник мав посприяти у продажу деревини за вигідними цінами" – наголосили у прокуратурі.

Покупець звернувся до правоохоронців і далі діяв під їхнім контролем.

Лісничого затримали під час отримання чергової частини хабаря. Загалом було задокументовано понад 40 тис. грн хабарів. Його відсторонили від посади й інкримінують одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 1 ст. 368 КК України).

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024