Компанія з Запоріжжя стала керуючою компанією індустріального парку "Червоноград"

четвер, 11 липня 2024 р. о 11:52

Червоноградська міська рада  сьогодні затвердила керуючу компанію індустріального парку "Червоноград". Нею стало запорізьке ТОВ "Скіфський степ".

Червоноградська міська рада  сьогодні затвердила керуючу компанію індустріального парку "Червоноград". Нею стало запорізьке ТОВ "Скіфський степ".

Про це повідомило Ехо Червонограда.

Згідно з даними Youcontrol, ТОВ "Скіфський степ" зареєстрували у Запоріжжі у 2019 році. Засновником компанії є ТОВ "Нова січ XXI". Кінцеві берефіціари ТОВ "Скіфський степ" – подружжя Марина Мацегорова та Борис Шестопалов. Останній є співвласником HD-group. "HD-group" – це група компаній, яку заснували у 1998 році як ГК “Хлібодар” в Запоріжжі.

Нагадаємо, що у квітні індустріальний парк у Червонограді внесли у реєстр промислових парків України. 

Індустріальний парк "Червоноград" на 3250 нових робочих місць створений в рамках проєкту GIZ "Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України", до реєстру індустріальних (промислових) парків.

Передбачається, що на території парку займатимуться виробництвом:

  • харчових продуктів;
  • меблів;
  • паперу та паперових виробів
  • готових металевих виробів, машин і устаткування; 
  • автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів.

На території парку проводитимуть науково-технічні дослідження, працюватимуть лабораторії, зокрема з незалежного підтвердження якості сировини та готової продукції. Планується, що парк може залучити інвестиції в розвиток виробництва на більш ніж на 1,5 млрд грн. 

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024