Комунальне підприємство опікуватиметься дитячими майданчиками на Сихові

четвер, 23 червня 2022 р. о 17:30
Комунальне підприємство опікуватиметься дитячими майданчиками на Сихові
дитячий майданчик

Сихівська РА замовила у ЛКП "Під Зуброю" за 2,3 мільйона гривень утримання та облаштування дитячих майданчиків у районі.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела закупівлю у системі ProZorro на послуги з утримання та облаштування дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків на території Сихівського району Львова, яку переможець тендеру має надавати впродовж березня-грудня 2022 року.

Аукціон стартував 7 лютого, участь у ньому взяли ЛКП "Під Зуброю" та ПП "Паркбуд", які запропонували за свої послуги 2 391 500 грн і 2 788 300 грн відповідно. Переможцем обрали ЛКП "Під Зуброю", а початкова вартість закупівлі становила 2 835 000 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тендеру повинен обслуговувати впродовж цього року 187 дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків, які знаходяться на території району та займають загальну площу в 85706,5 м².

Основними роботами із утримання та облаштування майданчиків є:

- підмітання доріжок при засміченості у вихідні та святкові дні;

- збір випадкового сміття при засміченості у вихідні та святкові дні;

- чистка доріжок від снігу у вихідні та святкові дні;

- посипання доріжок піском;

- збір листя з газонів і квітників при засміченості;

- очищення урн від твердих побутових відходів у вихідні та святкові дні;

- фарбування дерев’яних, металевих конструкцій елементів дитячого майданчика;

- завезення та розрівнювання піску у пісочниці.

Усі роботи оплачуються за кошти місцевого бюджету Львова.

Зазначимо, ЛКП "Під Зуброю" займається забезпеченням сервісного обслуговування, ремонтно-будівельними роботами, утриманням закріпленого за підприємством житлового фонду на території Сихівського району та прибудинкових територій в належному санітарно-технічному стані. Кеерівницею цього комунального підприємства з 2013 року є Олександра Гапонюк.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024