Комунікатори Козицького шукають звукачів для його знаменних спічів

пʼятниця, 13 січня 2023 р. о 15:59
Комунікатори Козицького шукають звукачів для його знаменних спічів
Фб М. Козицького
Максим Козицький

Департамент комунікацій Львівської ОВА замовив послуги звукооператорів для проведення заходів за 240 тисяч гривень.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА оголосив тендер у системі ProZorro на послуги звукооператорів, які переможець тендеру має постачати до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартує 16 січня, а очікувана вартість послуг становить 240 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має впродовж цього року надавати департаменту комунікацій та внутрішньої політики звукове обладнання, яке використовуватимуть на 60 різних локаціях.

Обладнання має складатися з: акустичних систем, мікрофонів, мікшерної консолі, комплекту акустичних стійок, комплекту акустичної комутації, ноутбуку та електрогенератора.

Як пояснили у департаменті, це обладнання необхідне для озвучення заходів з нагоди відзначення державних свят, знаменних дат, а також вшанування пам'яті визначних осіб, відзначення пам'ятних дат та пам'ятних місць за кордоном.

Всі заходи проводитимуться у Львові, Львівській області та за кордоном.

Крім цього, переможець тендеру має здійснювати доставку, встановлення, налаштування, технічне обслуговування та подальший демонтаж звукового обладнання.

Нагадаємо, що департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА тимчасово очолює Юрій Горун.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024