Конфіскований у російського мільярдера завод в Стрию виставлять на приватизацію

середа, 12 червня 2024 р. о 13:32
Конфіскований у російського мільярдера завод в Стрию виставлять на приватизацію
ФДМУ
завод "Аерок" у Стрию

ФДМУ проведе аукціон з приватизації заводу у Стрию, що належав компанії російського мільярдера ТОВ "Аерок".

Про це Інтерфакс-Україна повідомив голова Фонду державного майна України.

Фонду державного майна планує у другій половині літа цього року  провести перші аукціони в межах великої приватизації. У цей перелік увійшли активи із різних ринків, серед них об'єкти, що історично були державними, а також конфісковане санкційне майно. 

Першими лотами будуть ТРЦ Ocean Plaza, готель "Україна", АТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" та конфіскований завод будівельних матеріалів "Аерок", виробничі потужності якого знаходяться у Київській та Львівській областях.

Зокрема, компанією "Аерок"  раніше володів підсанкційний російський підприємець Андрій Молчанов й вона є одним з найпотужніших виробників будівельних матеріалів в Україні та має високотехнологічні виробничі лінії з Німеччини та Нідерландів.

"Аерок" працює на ринку майже 20 років. До складу активу входять дві торгові марки, 18 об’єктів нерухомості, 20 транспортних засобів тощо.

Станом на сьогодні Фонд держмайна завершив процес очищення активу: зняті всі арешти, накладені на корпоративні права підприємства, 100% частки в статутному капіталі товариства зареєстровано за державою в особі ФДМУ, фінансово-господарська документація підприємства та установчі документи відновлені та підготовлені до проведення процедури приватизації.

Стартова ціна активу на приватизаційному аукціоні може скласти близько 960 млн грн.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Аерок" зареєстроване з 2006 року у місті Обухів Київської області, займається виготовленням виробів із бетону для будівництва. Власником підприємства була ПАТ "Група ЛСР", російська компанія, що працює у сфері виробництва будівельних матеріалів, девелопменту та будівництва нерухомості. Її головний офіс знаходиться у Санкт-Петербурзі. Гендиректором і кінцевим власником фірми був російський мільярдер Андрій Молчанов.

Нагадаємо, цій компанії у 2021 році дозволили збудувати завод екологічного автоклавного газобетону у Стрию. А у січні цього року Фонд держмайна вирішив виставити цей завод на аукціон.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024