Сьогодні з самого ранку ціла плеяда гучних пікетів просто штурмувала міську раду.
Під самим входом у Ратушу гуртуються захисники тварин.
Цього разу об’єкт захисту: бездомні котики.
Активісти пікетують аби ЛМР прийняла ухвалу, яка дозволить захистити котів від жорстокого поводження.
Львів може стати першим українським містом, де гуманне ставлення до живих істот відбуватиметься на цивілізованих європейських засадах.
Аби Львів став першим українським містом, де гуманне ставлення до живих істот відбуватиметься на цивілізованих європейських засадах.
Також зоозахисники знову піднімають питання жорстокого поводження із тваринами в ЛКП "Лев".
За їх словами, цього року в ЛКП не стерилізували котів, не зважаючи на фінансову іноземну підтримку.
"Шанси, що ухвала пройде, таки є, – каже Юрій Микитюк, віце-президент Західноукраїнського товариства захисту тварин. – Коти – це не собаки, з ними завжди мене проблем, вони ж у разі чого, ніколи не нападуть, тому до питань з ними ставились по-іншому. Але забувати про них неможна".
Захисників тварин зовсім небагато 15-20. На відміну від інших пакетувальних груп ці посміхаються, тихо-мирно стоять і роздають листівки.
Але проблеми котиків знову майже ніхто нечує, їх заглушує зовсім інше дійство, котре відбувається буквально за два кроки.
Під самими вікнами сесійної зали велике скупчення. Плакати різні за тематикою, візуально розділити, хто є хто – важко, бо всі на купі.
Як вдалось з’ясувати пізніше, це єдиний антизабудовний пікет за участі мешканців вулиць Сахарова, Червоної Калини, Повітряної та Карманського.
Багато однотипних червоно-чорних плакатів, пластикові пляшки з камінням, алюмінієві кришки від каструль – невід’ємні атрибути антизабудовного пікету.
Яскраво, шумно, колоритно.
За 5 хвилин після початку акції, ледве не кожен учасник мітингу по-черзі підходить до чоловіка ззаду натовпу.
У нього ручка і папірчик. Учасники відмічаються. З якою метою? Можна лише здогадуватись.
Здавалось би ніби всі повинні бути разом. Але ні, матусі, що прагнуть відвоювати дитсадочок на Сахарова – стоять окремо.
Гімн і кричали з гуртом інших не співають.
Згодом на підмогу матусям підходять браві парубки з Правого сектору підтримати правопорядок.