Козицький виписав громадянці Савичук лісову ділянку біля села Річки

четвер, 1 грудня 2022 р. о 14:03
Козицький виписав громадянці Савичук лісову ділянку біля села Річки
Фб М. Козицького
Максим Козицький

Соломія Савичук отримає для рекреаційних цілей лісову ділянку поблизу села Річки, загальною площею 0,6 га.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького № 595/0/5-22ВА від 18 листопада 2021 року.

Соломія Савичук отримає в оренду терміном на 15 років лісову ділянку поблизу села Річки на території Рава-Руської ОТГ, площею 0,6 га, що входить до Рава-Руського лісового господарства, для рекреаційних цілей.

"Виділити Савичук Соломії Анатоліївні у довгострокове тимчасове платне користування лісову ділянку площею 0,6 га, розташовану в кварталі 51 виділи 7,20 Річківського лісництва ДП "Рава-Руське лісове господарство", терміном на 15 років для рекреаційних цілей" – йдеться у розпорядженні.

У документі зазначено, що Рава-Руський лісгосп має забезпечити укладення договору на користування лісами з Соломією Савичук.

Додамо, у жовтні цього року Трускавецькому заводу мінеральних вод виділили лісові ділянки на Дрогобиччині для облаштування нових свердловин, змінивши їхнє цільове призначення на землі промисловості.

Також у січні 2022 року готельно-курортна компанія отримала для рекреаційних цілей 18 лісових ділянок поблизу Дрогобича, загальною площею у 5,5 га.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024