Кривецький збудує масштабний екокурорт й елітне котеджне містечко у Карпатах

четвер, 12 березня 2026 р. о 12:17
Кривецький збудує масштабний екокурорт й елітне котеджне містечко у Карпатах
ЛУН
візуалізація

Орієнтовний обсяг інвестицій у Kryla Karpaty by Edem становить близько 200 мільйонів євро.

Про це повідомив начальник Закарпатської ОВА Мирослав Білецький на своїй сторінці у Фейсбуці.

Компанія Edem Family львівського бізнесмена, колишнього народного депутата та основного фінансиста ВО Свобода Ігоря Кривецького збудує екокурорт Kryla Karpaty by Edem у селі Лезещина Ясінянської громади на Закарпатті.

Як наголосив Білецький, проєкт передбачає розбудову не просто традиційного готельного комплексу у Карпатах, а гірського селища із розвиненою інфраструктурою для туризму та дозвілля. 

"Після завершення будівництва тут будуть не тільки місця для проживання (апартаменти, шале, вілли) та спа-зони, а й супермаркет та кавʼярні, ресторани різних концепцій (з традиційним меню, стравами виключно з локальної продукції тощо), банк та аптека, галерея і духовний центр всіх конфесій, амфітеатр і навіть власна обсерваторія. Головна ідея – реалізувати проєкт у єдиному стилі за зразком найкращих курортів Європи" – заявив Мирослав Білецький.

Він наголосив, що до проєкту вже доєдналися низка компаній та відомі спортсмени, артисти, письменники. Орієнтовний обсяг інвестицій – близько 200 млн євро.

За інформацією, опублікованою на сайті ЛУН, котеджне містечко Kryla Karpaty by Edem займатиме територію у 14 га на висоті 895 м над рівнем моря, біля підніжжя гір Петроса і Говерли й поблизу курорту "Буковель".

Окрім житлових котеджів, тут також передбачено збудувати: комплекс із саунами та зоною SPA-процедур, відкритий панорамний басейн, пляж, медичні та оздоровчі центри, ресторани, супермаркет, кав'ярні, кондитерські, музей, конференц-зали, тенісні корти, центр для різноманітних видів спорту, амфітеатр та обсерваторію, крамниці, вело- та пішохідні доріжки, майданчик для вигулу та тренування собак.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Едем Фемілі Груп" зареєстроване з листопада 2025 року у Києві, займається діяльністю головних управлінь (хед-офісів) й належить Ігорю Кривецькому, власнику готельно-відпочинкового комплексу Edem Resort&Spa біля Львова.

Додамо, у 2022 році фонди Ігора Кривецького та його бізнес-партнера випустили акції майже на один мільярд гривень.

У 2019 році він переписав на себе 65,5 га землі, виділеної для учасників АТО в селі Стрілки. Тут знаходиться Edem Resort&Spa, що належить ТОВ "Узлісся" Кривецького.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2026