Кулинич та її підлеглих до кінця року возитиме комунальне підприємство

четвер, 11 серпня 2022 р. о 11:44

Департамент економічного розвитку Львівської міськради замовив авто для поїздок за 135 тисяч гривень.

Департамент економічного розвитку Львівської міської ради провів тендер у системі ProZorro на послуги автотранспортного перевезення для службових поїздок, які переможець тендеру має постачати міськраді до 31 грудня 2022 року.

Аукціон стартував 3 серпня, участь у ньому взяло лише львівське комунальне підприємство "Ратуша-сервіс" з пропозицією у 134 447,04 грн. Його й визнали переможцем, а очікувана вартість послуг становила 135 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має надати для перевезень службовців мерії одне легкове авто, седан або хечбек, випуску не раніше 2015 року, з об’ємом двигуна від 1,6 літра (пробіг авто – 6000 км, а кількість робочих годин – 680) та з підвищеним рівнем безпеки.

Виконавець також забезпечує:

- можливість виконувати замовлення одним легковим автомобілем впродовж 8-ми годин кожного робочого дня;

- заміну транспортних засобів у випадку виходу автомобілів з ладу;

- щоденний медичний огляд водіїв перед виїздом на лінію і при поверненні в гараж;

- страхування автотранспортних засобів та водіїв.

Закупівля здійснюється коштом коштів міського бюджету Львова на 2022 рік.

Нагадаємо, минулоріч департамент економічної політики витратив 248 тис. грн на службові перевезення, які здійснювало комунальне підприємство "Ратуша-сервіс".

Додамо, департамент економічної політики з 2008 року очолює Ірина Кулинич. До свого призначення вона працювала у Івано-Франківській міській раді.

Мітки: ірина кулинич, закупівлі, новини львова, службові перевезення, ProZorrо

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024