Leo Green Investments відкрила швидкісну електрозарядну станцію у ТРЦ "Forum Lviv"

середа, 29 травня 2024 р. о 17:48

Компанія Leo Green Investments (LGI), власник найбільшої мережі швидкісних електрозарядних станцій у Львові, 28 травня відкрила нову ЕЗС у ТРЦ "Forum Lviv".

Відтепер відвідувачі ТРЦ "Forum Lviv" зможуть швидко, безпечно та комфортно зарядити свій електромобіль, а час очікування використати з приємністю для себе, відвідавши брендові магазини торгового центру чи організувавши смачний перекус в його численних ресторанах.

На ЕЗС у ТРЦ "Forum Lviv" встановили сертифікований швидкісний чотирьох портовий електрозарядний пристрій загальною потужністю 182 кВт, який побудований на схемотехніці Siemens. Він відповідає усім стандартам безпеки і якості. Нова станція розрахована на одночасну зарядку чотирьох електромобілів з динамічним розподілом потужності. На вибір водіїв електромобілів представлені чотири конектори:

CCS2 Combo (160 кВт), GB/T (160 кВт), CHAdeMO (50 кВт), AC Type2 (22 кВт)

LGI щоразу вдосконалює зручності в користуванні станціями для клієнтів. Особливістю ЕЗС у ТРЦ "Forum Lviv" стало виведення окремого конектора на окреме паркомісце. Зорієнтуватися водію у виборі місця для зупинки просто: підсвічений напис на стіні та вказівка на паркомісці підкажуть йому тип конектора, який обслуговує дане паркомісце.

Особливістю всіх швидкісних станцій, що вводились в експлуатацію протягом останніх років, є наявність роз'єму GB/T. Він призначений для заряджання електромобілів імпортованих з Китаю, які зараз стрімко набирають популярності в Україні.

Компанія GO TO-U надає програмне рішення для зарядних станцій. За допомогою мобільного додатку GO TO-U водії електромобілів можуть отримати доступ до інформації про зарядні станції LGI: їхнє місцезнаходження, типи роз'ємів, стан портів, а також здійснювати попередню резервацію та активацію сесії заряджання. Крім того, додаток забезпечує технічну підтримку 24/7 та зручну оплату послуг безпосередньо через інтерфейс.

Leo Green Investments здійснює свою діяльність у сфері "зелених" технологій, зокрема, пов'язаних з розвитком інфраструктури для швидкісного заряджання електромобілів у Львові. Завдяки LGI Львів займає перші позиції в Україні за рівнем розвитку інфраструктури зі швидкісних електрозарядних станцій для заряджання електромобілів.

Протягом 2020-2024 рр. LGI відкрила у Львові 10 швидкісних станцій на 42 конектори сумарною номінальною потужністю 1,52 МВт та 3 станції стандартного зарядження АС22 на 15 конекторів сумарною номінальною потужністю 330 кВт. У 2023 році на ЕЗС LGI здійснили понад 37 тисяч зарядних сесій, а за перше півріччя 2024 року – понад 21,7 тис. зарядних сесій. Станції LGI присутні у всіх великих торгово-розважальних центрах Львова та поруч з супермаркетами ТМ "Арсен", зокрема:

– м. Львів вул. Кульпарківська, 226-А (ТРЦ "Вікторія Гарденс") – дві станції;

– с. Сокільники, вул. Стрийська, 30 (ТРЦ "Кінг Крос") – дві станції;

– м. Львів вул. Червоної Калини, 60 (Супермаркет "Арсен", McDonalds);

– м. Львів вул. Мазепи І. гетьмана, буд. 1Б (ТРЦ "Спартак");

– м. Львів вул. Кульпарківська, 93 (ЖБК "Парус Парк");

– м. Львів вул. В'ячеслава Чорновола, 93 (Супермаркет "Арсен");

– м. Львів вул. Стрийська, 202 ("Музей Науки Львів", Egersund, Bad Boy).

– м. Львів вул. Мельника, 18 (СРЦ "Леоленд") – дві станції;

– м. Львів вул. Зелена, 147 (Супермаркет "Арсен", McDonalds).

– м. Львів вул. Під Дубом, будинок 7б (ТРЦ "Forum Lviv");

– м. Львів вул. Юрія Руфа, 36.

Будемо раді бачити власників електромобілів як наших клієнтів на новій ЕЗС в ТРЦ "Forum Lviv", а також на всіх інших наших локаціях міста Лева.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024