Лікарню у Дублянах прийняли в комунальну власність Львова

четвер, 16 вересня 2021 р. о 13:36

Депутати погодились прийняти Дублянську міську лікарню на баланс міста та підпорядкували її Лікарні швидкої допомоги Львова.

Сьогодні, 16 вересня, на сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвали про прийняття у власність Львівської МТГ майна структурних підрозділів КНП "Жовківська лікарня" та про надання згоди на прийняття з держвласності у комунальну власність Львівської МТГ об’єкта нерухомого майна, якими погодилися прийняти Дублянську міську лікарню у власність міста.

"За" ці рішення проголосували по 56 депутатів.

Згідно із рішенням, у власність міста переходять такі підрозділи Жовківської міської лікарні:

- Дублянська міська лікарня (загальною площею 1279,7 кв.м на вул. Студентській, 7 у м. Дубляни);

- Фельдшерсько-акушерський пункт у с. Малі Підліски;

- Фельдшерсько-акушерський пункт у с. Великі Грибовичі;

- Фельдшерсько-акушерський пункт у с. Зарудці;

- Фельдшерсько-акушерський пункт у с. Зашків;

- Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини у с. Малехів;

- Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини у с. Гряда.

Зазначимо, через реформу децентралізації Дубляни та навколишні села увійшли до Львівської МТГ, тому лікарня опинилася поза межами Жовківської ОТГ і більше не входить до складу Жовківської районної лікарні. Тому ще у травні цього року депутати Жовківської міськради проголосували про передачу Дублянської лікарні та амбулаторій Львову.

Наразі медичний персонал закладу звільнили, лікарня позбулася статусу юридичної особи.

"Мешканці міста Дублян та прилеглих сіл занепокоєнні шодо ситуації яка розгортається навколо закладу. Адже невідомо чи буде надалі це комунальним закладом чи в майбутньому приватною медичною клінікою та загалом невідомо, де лікуватись населенню" – йдеться у пояснювальній записці до ухвали.

Приміщення Дублянської міської лікарні перебувало на балансі та Львівського Національного аграрного університету, новим балансоутримувачем лікарні депутати обрали Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги Львова.

Мітки: Жовківська лікарня, дубляни, новини львова, Лікарня швидкої медичної допомоги Львова, сесія Львівської міської ради 8 скликання

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024