Львів'янку засудили на три роки за виправдання агресії РФ

четвер, 15 грудня 2022 р. о 13:51
Львів'янку засудили на три роки за виправдання агресії РФ
Львів

Жінка на сторінці у мережі "Однокласники" поширювала дописи, де виправдовувала збройну агресію РФ проти України. 

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Суд визнав винною 44-річну львів'янку у поширенні матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії РФ проти України.

Суд призначив їй покарання у вигляді 3 років позбавлення волі зі встановленням іспитового терміну.

"Прокурори у суді довели, що з березня по липень 2022 року проросійськи налаштована жінка на своїй сторінці у забороненій соціальній мережі "Однокласники" поширювала дописи, у яких виправдовувала та визнавала правомірною збройну агресію Російської Федерації проти України. Окрім цього, публікувала дописи із висловами, які заперечували тимчасову окупацію частини території України, а також глорифікували осіб, що беруть участь та сприяють збройному вторгненню на суверенну територію України" – наголосили у прокуратурі.

У ході судового розгляду засуджена визнала свою вину та покаялась.

Також у серпні за пропаганду комуністичної символіки у соцмережі затримали мешканця Львова.

На початку вересня цього року затримали росіянку з українським паспортом, що поширювала у соцмережі публікації групи "Русский мир за Путина!". Її засудили до 3 років ув'язнення.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024