Львів’янки вибороли перше місце на Всеукраїнській шкільній лізі з черліденгу

вівторок, 18 червня 2024 р. о 12:11

Учениці ліцею імені Івана Пулюя стали найкращими з черліденгу на всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги». Львів’янки здобули перемогу серед 18 команд України.

Про це повідомила Львівська міська рада. 

Фінал змагань  «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся у Києві. У фіналі змагань із черліденгу львівські учениці вибороли перше місце з результатом 217,5 балів. Другими стали киянки, а третіми – представниці кам'янського ліцею (Дніпропетровщина).

На шляху до перемоги у всеукраїнських змаганнях, дівчата з ліцею імені Івана Пулюя спочатку перемогли всіх суперниць у міському етапі, а потім і на обласному.

Нагадаємо, змагання «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» – це проєкт, який взяв за основу Львівські спортивні шкільні ліги. В першому сезоні змагань взяли участь більше 300 000 школярів з 24 регіонів України.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024