Львівщина прощається із двома захисниками

середа, 10 липня 2024 р. о 09:49

Сьогодні Львівщина вшановує пам’ять двох захисників, які віддали своє життя за Україну.

Про це повідомила Львівська ОДА.  

Василь Паламарчук 

Уродженець міста Миргород Полтавської області.

Проживав у місті Олешки, займався адвокатською діяльністю. Був письменником, автор книги «Військовий непотріб» про реалії військової служби.

Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації долучився до лав 206-го окремого батальйону територіальної оборони 241-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Північ». Відбивав від російських окупантів Київщину, звільняв Херсонщину, боровся з окупантами на Харківщині та Донеччині.

За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест», відзнаками Міністерства оборони «Захиснику України» та «За поранення».

Василь Паламарчук
Василь Паламарчук

Максим Купецький 

Уродженець села Нова Скварява Львівської області.

Після завершення навчання проходив військову службу в Черкасах у лавах військ протиповітряної оборони.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації долучився до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Під час проходження служби отримав звання «молодший сержант». 

Максим Купецький 
Максим Купецький 

 

Вічна памʼять усім полеглим захисникам. 

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024