Львівська галерея мистецтв отримала в користування землю у селі П’ятничани

вівторок, 5 вересня 2023 р. о 10:44

Львівська ОВА надала Львівській галереї мистецтв в постійне користувння ділянку, де знаходиться музей-заповідник "П'ятничанська вежа".

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 133/0/5-23 від 1 вересня 2023 року.

Максим Козицький розпорядився надати Львівській галереї мистецтв в постійне користування земельну ділянку, площею 0,4034 га, у селі П’ятничани Львівського району.

На цій ділянці знаходиться один з підрозділів галереї – музей-заповідник "П'ятничанська вежа".

"Передати в постійне користування Львівській національній галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького земельну ділянку площею 0,4034 га, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. П’ятничани, вул. Замкова, 40, для цілей підрозділів та для збереження і використання земель природно-заповідного фонду" – йдеться у розпорядженні.

Наразі Львівська галерея мистецтв має зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою.

Додамо, нещодавно Львівська ОВА погодила будівництво нової повітряної лінії електропередач та реконструкцію існуючих на території області.

Мітки: Львівська галерея мистецтв, земельна ділянка, новини львова, розпорядження, Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького, Максим Козицький

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024