Львівська ОВА виділила 300 тисяч на автобус для поїздок

пʼятниця, 13 січня 2023 р. о 13:43
Львівська ОВА виділила 300 тисяч на автобус для поїздок
автобус

Департамент комунікацій Львівської ОВА замовив автобус для поїздок за 300 тисяч гривень.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА оголосив тендер у системі ProZorro на послуги автотранспортного перевезення, які переможець тендеру має постачати до 31 грудня 2023 року.

Аукціон стартує 13 січня, а очікувана вартість послуг становить 300 000 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має впродовж цього року надавати департаменту комунікацій та внутрішньої політики для перевезень автобус з водієм. Йдеться про перевезення учасників заходів з нагоди відзначення державних свят, дат, а також вшанування пам'яті визначних осіб, відзначення пам’ятних дат та пам’ятних місць за кордоном.

Автобус має бути обладнаний ременями безпеки, мати 23 сидячих місць. Також у нього мають бути багажні відсіки, кондиціонер, аудіо та відео обладнання, 12v, Wi Fi адаптер, аптечки.

Переможець тендеру також забезпечує:

- забезпечення транспортного засобу необхідною кількістю витратних матеріалів (в тому числі паливом, мастилом, деталями та інше), які необхідні для виконання відповідних рейсів;

- комплектацію транспортного засобу згідно з правилами дорожнього руху;

- утримання транспортного засобу у належному санітарно-гігієнічному стані;

- передрейсовий технічний огляд транспортного засобу;

- передрейсовий медичний огляд водіїв.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024