Львівські депутати хочуть зберегти всі територіальні органи державної влади у Львові

четвер, 26 січня 2023 р. о 11:55

У Львівській облраді підготували проєкт звернення до президента та уряду щодо недопущення зміни місцезнаходження територіальних органів держвлади.

Про це йдеться у проєкті рішення, опублікованому на сайті Львівської обласної ради.

Ще 13 січня на сайті Львівської обласної ради зареєстрували проєкт рішення про недопущення зміни місцезнаходження територіальних органів державної влади, яке депутати мають розглянути на наступному засіданні сесії.

Зокрема, як йдеться у проєкті рішення, облрада вирішила направити звернення до президента та прем'єр-міністра з вимогою недопущення зміни місцезнаходження територіальних органів державної влади в процесі реформування структури державного апарату.

"Ми, депутати Львівської обласної ради, вкрай занепокоєні ситуацією, що склалась навколо зміни місцезнаходження територіальних органів державної влади. Як виявилось, територіальні органи міністерств та відомств, структурні утворення інших центральних органів виконавчої влади реорганізовуються та одночасно змінюють своє місцезнаходження з міста Львова до інших регіонів нашої держави" – йдеться у зверненні.

Депутати наголошують, що нещодавно Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції, яке з моменту його утворення було розташоване у Львові та координувало роботу органів юстиції західних областей, реорганізували та перенесли до Івано-Франківська.

"Подібна практика наразі обговорюється і щодо інших відомств та державних органів. На наше переконання, ініційована урядом реформа структури державного апарату та скорочення чисельності державних службовців є вимогою часу. Однак при функціональному аналізі кожного міністерства чи центрального органу виконавчої влади необхідно враховувати найефективніше місцезнаходження їх структурних підрозділів.

Адже саме географічне розташування, якісне транспортне сполучення, доступність та зручність громадян для надання та отримання адміністративних послуг є тими ключовими факторами, які обумовлюють знаходження абсолютної більшості територіальних органів влади у м. Львові.

Враховуючи викладене, просимо забезпечити збереження
місцезнаходження територіальних органів державної влади у Львові під час
реформування структури державного апарату" – пояснили депутати.

Додамо, 29 грудня 2022 року в Івано-Франківську запрацював головний офіс Західного міжрегіональне управління Міністерства юстиції, яке об'єднало органи юстиції Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Мітки: проект, новини львова, сесія львівської облради, звернення до президента

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024