Львівській 124 бригаді ЗСУ вручили почесну відзнаку

вівторок, 13 грудня 2022 р. о 16:01

Львівську 124 окрему механізовану бригаду імені Короля Данила ЗСУ за заслуги відзначили відзнакою "За мужність та відвагу".

Про це повідомляє 24-а окрема механізована бригада імені Короля Данила на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 12 грудня, бійцям львівської 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила ЗСУ вручили почесну відзнаку "За мужність та відвагу".

"З нагоди Дня Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський вручив командиру 24 ОМБр імені короля Данила полковнику Івану Голішевському стрічку почесної відзнаки "За мужність та відвагу".

Відзнака була присвоєна військовій частині Указом Президента України №315, за особливі бойові заслуги, мужність, відвагу та героїзм особового складу бригади під час захисту територіальної цілісності нашої держави" – йдеться у повідомленні.

Стрічка "За мужність та відвагу" є колективною нагородою військових частин.

Нагадаємо, на початку грудня львівську 125 окрему бригаду територіальної оборони ЗСУ за заслуги відзначили бойовим прапором.

Мітки: ЗСУ, новини львова, війна з Росією, 24-та окрема механізована бригада імені короля Данила

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024