Львівський суд підтвердив законність відсторонення Павелка від посади

пʼятниця, 15 вересня 2023 р. о 10:13

Львівський суд залишив без змін рішення про відсторонення від посади президента УАФ Андрія Павелка.

Про це повідомила пресслужба Львівського апеляційного суду.

Львівський апеляційний суд 13 вересня відхилив апеляційні скарги на ухвалу Шевченківського районного суду Львова щодо відсторонення від посади президента УАФ Андрія Павелка.

Зокрема, 27 липня 2023 року Шевченківський районний суд відсторонив його від посади президента Української асоціації футболу.

"Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду ухвалила: залишити без змін ухвалу Шевченківського районного суду Львова від 27 липня 2023 року, а відтак, апеляційну скаргу – без задоволення. Ухвала суду апеляційної інстанції є остаточна та не підлягає касаційному оскарженню" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у червні цього року суд постановив арештувати президента УАФ Андрія Павелка та утримувати під вартою впродовж 60 днів. Його звинувачують у розкраданні коштів під час будівництва заводу з виготовлення штучної трави для футбольних полів.

Додамо, Андрій Павелко був президентом Української асоціації футболу з 6 березня 2015 року.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024