Львівський суд запроторив штучного травника Павелка у СІЗО

пʼятниця, 16 червня 2023 р. о 10:52
Львівський суд запроторив штучного травника Павелка у СІЗО
uaf.ua
Андрій Павелко

Суд постановив арештувати президента УАФ Андрія Павелка та утримувати під вартою впродовж 60 днів.

Про це повідомляє портал Tribuna.

Сьогодні, 16 червня, слідчий суддя Шевченківського районного суду Львова задовольнила клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку на утримання під вартою.

Зокрема, Андрій Павелко пробуде під вартою 60 діб – до 14 серпня цього року включно. Рішення стосується справи про розкрадання коштів на будівництві заводу з виготовлення штучної трави для футбольних полів.

Натомість застава у розмірі 9,88 млн грн, яку за Павелка у листопаді 2022 року внесла компанія "УАФ Маркетинг", перераховується на користь держави

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Нагадаємо, чинний президент УАФ Андрій Павелко є фігурантом справи про корупцію. Його звинувачують у розкраданні та легалізації коштів, виділених на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям. У листопаді минулого року Печерський суд Києва засудив його до двох місяців тюремного ув'язнення з можливістю внесення застави.

Андрій Павелко є президентом Української асоціації футболу з 6 березня 2015 року.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024