Лише 5 депутатів Львівської міськради орієнтовані на роботу з виборцями – Дащаківська

понеділок, 11 березня 2013 р. о 13:41
Лише 5 депутатів Львівської міськради орієнтовані на роботу з виборцями – Дащаківська
dailylviv.com

Лише 5 із 90 депутатів Львівської міської ради орієнтовані на роботу з виборцями, тоді, як решта прагне отримати від своєї роботи певні політичні дивіденди.

Про це сьогодні, 11 березня, на брифінгу заявила виконавчий директор ЛОГО "Комітет виборців України" Оксана Дащаківська, інформує кореспондент Варіантів.

Таким чином Дащаківська прокоментувала дані, отримані від Львівської міської ради у відповідь на запит ГО "Львівський прес-клуб".

Згідно із відповіддю на запит, 5 депутатів Львівської міської ради у 2012 році подали 40 і більше депутатських звернень і запитів.

Найактивнішим виявився свободівець Василь Горон, який у минулому році подав 20 запитів та 120 звернень, на другому місці – рухівець Богдан Лешневський із 58 запитами та 13 зверненнями, далі – Ігор Ничай із ВО "Свобода" (47 звернень), Ірина Шалаковська (ВО
"Свобода") – 31 звернення і 15 запитів та Юрій Кужелюк (Україна соборна) – 2 звернення і 40 запитів.

Тим часом 20 депутатів Львівської міської ради у 2012 році не подали жодного запиту і звернення.

Дащаківська назвала 2 причини такої низької активності депутатів Львівської міської ради. По-перше, на її думку, виборці голосували за бренд, а не за конкретну особу, відтак просто не знають своїх депутатів в обличчя. По-друге, наголосила експерт, депутати самі не зацікавлені у спілкуванні з виборцями.

"Результати запиту – привід для депутатів задуматись і пригадати, що вони покликані працювати на виборців, а не виборці на них", – сказала Дащаківська.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024