Meest у Польщі створив найбільшу мережу пунктів відправлення посилок в Україну – Кісіль

вівторок, 3 березня 2020 р. о 12:06

Станом на 1 березня міжнародна група компаній Meest  відкрила у Польщі 20 000 пунктів прийому та видачі поштових відправлень, ставши лідером в сегменті прийому-видачі посилок з цієї країни в Україну.

Про це повідомив президент компанії Meest Ростислав Кісіль.

"За два роки нам вдалося відкрити 20 000 відділень Meest по всій Польщі. Такий фантастичний результат став можливий завдяки злагодженій роботі нашої команди разом з польськими партнерами. 6000 із 20000 точок прийому відправлення та отримання посилок було відкрито нещодавно в магазинах популярної торгівельної мережі Zabka.

Ці магазини, як і всі інші пункти Meest в Польщі, розташовані у зручних для наших клієнтів локаціях, неподалік їхніх помешкань чи офісів, вони працюють до 23.00 год. Клієнт може віднести туди свою посилку по дорозі на роботу чи додому або здійснюючи покупки. Українці, які працюють і живуть у Польщі, вже давно переконались, що доставляти посилки в Україну з Meest – це швидко, надійно і вигідно", – наголосив Ростислав Кісіль.

Нагадаємо, партнерами Meest в проєкті відкриття пунктів відправлення посилок в Польщі також є Poczta Polska – 6000 пунктів, InPost – 6000, DHL – 2000, торгівельні мережі Epak, TuWysylam та інших 300 пунктів.

Пункти прийому-видачі посилок обслуговує онлайн-портал з доставки посилок з Польщі в Україну – paczkadoukrainy.pl (meestpost.com). Отож українці, які перебувають в Польщі, швидко і легко можуть відправити посилку в Україну, не виходячи з дому, або скориставшись пунктами прийому посилок Meest.

Посилки доставляються в Україну з Польщі протягом 4-14 днів в залежності від способу доставки. В Україні також можна замовити їх доставку регіональною службою кур'єрської доставки Meest Express.

Мітки: Польща, новини львова, Meest Express, Ростислав Кісіль

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024